577 640 555
sws@sws.cz
 
 
Skladem
Rozšířené hledání
Spolupráce
Obchodování s SWS
 

Ceny zboží a platební podmínky

Ceny zboží u SWS se zobrazují po přihlášení. Najdete je v detailu produktu a jsou vždy uvedeny bez DPH. Zobrazují se dle cenové kategorie, do které vaše firma spadá. Novým partnerům je přidělena obvykle kategorie D1, která je základní. Po odebrání zboží v určité hodnotě nabízíme možnost postupu do lepší cenové kategorie. Navíc můžete získat speciální ceny. Pokud se vaše firma zaměřuje na odběr určitých komodit, například tiskáren, můžete na jejich odběr získat navíc speciální ceny.

Platební podmínky

Novým dealerům nabízíme možnost odběru zboží na zálohovou fakturu, dobírku, nebo hotovostně při osobní odběru. Po podepsání smlouvy a odebrání zboží za 50.000 Kč je možné platit zboží fakturou.

  1. Platba fakturou se splatností
    Platbu fakturou mohou využívat partneři, kteří mají s SWS uzavřenou smlouvu o obchodní spolupráci a splňují podmínky kreditního systému. Faktura se splatností je odeslána elektronicky na váš e-mail a její splatnost je standardně 14 dní.
  2. Zálohová faktura (proforma)
    Partneři, kteří nemají nárok na kredit, mohou v objednávce zvolit způsob platby zálohovou fakturou. Ta je vystavena po odeslání objednávky a elektronicky poslána na e-mail. Splatnost proforma faktury je 7 dní. Jakmile je platba připsána na účet SWS, zboží je ihned expedováno. K zásilce bude přiložena faktura - daňový doklad.
  3. Platba dobírkou
    Další možností pro firmy, které nemají u SWS kredit, je platba při převzetí zboží. Jedná se o převzetí zboží platbou v hotovosti. Při tomto způsobu platby je cena dopravného navýšena o poplatek za dobírku.
Více o obchodování s SWS >>
SWS a.s. je předním velkoobchodním distributorem informačních technologií. Svým obchodním partnerům poskytuje široké portfolio výpočetní a kancelářské techniky.