577 640 555
577 640 596
sws@sws.cz
 
 
Skladem
Ceník
Značky
Rozbalí strukturu položky Solarix    
Metalická kabeláž    ...
Kabely drát    ...
Kategorie 5E    ...
Nestíněné  [8]  
Stíněné  [8]  
Kategorie 6    ...
Nestíněné  [6]  
Stíněné  [3]  
Kategorie 6A    ...
Stíněné  [4]  
Kategorie 7    ...
Stíněné  [1]  
Kategorie 7A    ...
Stíněné  [2]  
Kategorie 8    ...
Stíněné  [1]  
Kabely licna    ...
Kategorie 5E    ...
Nestíněné  [1]  
Stíněné  [1]  
Keystony    ...
Kategorie 5E    ...
Nestíněné  [3]  
Stíněné  [3]  
Kategorie 6    ...
Nestíněné  [3]  
Stíněné  [3]  
Kategorie 6A    ...
Stíněné  [2]  
Kategorie 8    ...
Konektory    ...
Kategorie 3    ...
Kategorie 5E    ...
Nestíněné  [2]  
Stíněné  [3]  
Kategorie 6    ...
Nestíněné  [2]  
Stíněné  [3]  
Kategorie 6A    ...
Stíněné  [2]  
Nářadí a vyvazování    ...
Boxery  [1]  
Kleště  [4]  
Nože  [2]  
Ořezávače  [2]  
Sada nářadí  [1]  
Ochrany    ...
Nedělené    ...
Non-snag-proof  [7]  
Snag-proof  [7]  
Patch kabely    ...
Kategorie 5E    ...
Nestíněné  [27]  
Kategorie 6    ...
Nestíněné  [8]  
Kategorie 6A    ...
Stíněné  [9]  
Patch kabely ploché    ...
Kategorie 5E    ...
Nestíněné  [7]  
Kategorie 6    ...
Nestíněné  [7]  
Patch panely    ...
Kategorie 3    ...
Nestíněné  [1]  
Příslušenství    ...
Kategorie 5E    ...
Nestíněné  [6]  
Stíněné  [2]  
Kategorie 6    ...
Nestíněné  [4]  
Stíněné  [2]  
Modulární    ...
10G  [1]  
Univerzální  [2]  
Rozdvojky  [2]  
Spojky    ...
Kategorie 5E    ...
Nestíněné  [2]  
Stíněné  [2]  
Kategorie 6A    ...
Stíněné  [1]  
Spojovací boxy    ...
Kategorie 5E    ...
Nestíněné  [1]  
Stíněné  [1]  
Kategorie 6    ...
Nestíněné  [1]  
Stíněné  [1]  
Kategorie 6A    ...
Stíněné  [1]  
Zásuvky    ...
Kategorie 5E    ...
Nestíněné  [4]  
Stíněné  [4]  
Kategorie 6    ...
Nestíněné  [2]  
Stíněné  [2]  
Modulární    ...
Box  [1]  
DIN lišta  [1]  
Klasické  [3]  
Moduly 22,5 x 45 mm  [2]  
Moduly 45 x 45 mm  [3]  
Optická kabeláž    ...
Kabel optický    ...
Multimode (OM2) 50/125  [4]  
Multimode (OM3) 50/125  [4]  
Multimode (OM4) 50/125  [4]  
Singlemode (OS) 9/125    ...
Drop  [19]  
Riser  [3]  
Univerzální  [4]  
Venkovní  [1]  
Zafukovací  [9]  
Adaptéry    ...
Multimode (OM2) 50/125    ...
Adaptéry LC  [1]  
Adaptéry SC  [2]  
Multimode (OM3) 50/125    ...
Adaptéry LC  [1]  
Adaptéry SC  [2]  
Multimode (OM4) 50/125    ...
Adaptéry LC  [1]  
Adaptéry SC  [2]  
Singlemode (OS) 9/125    ...
Adaptéry E2000  [1]  
Adaptéry LC  [3]  
Adaptéry SC  [4]  
Adaptéry ST  [1]  
Management vláken    ...
Optické boxy  [4]  
Optické kazety  [1]  
Optické spojky  [3]  
Příslušenství pro vany a čela  [2]  
Závěsy ke kabelům    ...
Kotvy pro kulatý kabel  [1]  
Kotvy pro plochý kabel  [1]  
Pigtaily    ...
Multimode (OM1) 62,5/125    ...
Multimode (OM2) 50/125    ...
Pigtaily LC  [2]  
Pigtaily SC  [2]  
Pigtaily ST  [1]  
Multimode (OM3) 50/125    ...
Pigtaily LC  [2]  
Pigtaily SC  [2]  
Pigtaily ST  [1]  
Multimode (OM4) 50/125    ...
Pigtaily LC  [2]  
Pigtaily SC  [2]  
Pigtaily ST  [1]  
Singlemode (OS) 9/125    ...
Pigtaily E2000  [1]  
Pigtaily LC  [4]  
Pigtaily SC  [4]  
Pigtaily ST  [1]  
Rozvaděče    ...
Nástěnné 10"    ...
Nástěnný 10"    ...
Nástěnné 19"    ...
SENSA    ...
06U  [6]  
09U  [6]  
12U  [6]  
15U  [6]  
18U  [6]  
21U  [2]  
SENSA DUO    ...
06U  [4]  
09U  [4]  
12U  [4]  
15U  [4]  
18U  [4]  
21U  [2]  
LC-15 skládaný    ...
LC-18 skládaný  [6]  
Stojanové 19"    ...
LC-30    ...
LC-50    ...
24U  [2]  
33U  [3]  
42U  [4]  
45U  [2]  
Otevřené rámy 19"    ...
Vysokonosný    ...
Výstavní    ...
Venkovní IP55 s izolací    ...
Příslušenství    ...
Optické vany a čela    ...
10" optické vany    ...
19" optické čela    ...
SC simplex  [6]  
SC duplex  [3]  
ST simplex  [4]  
19" optické vany  [2]  
Příslušenství    ...
Dveře    ...
Plechové s perforací  [12]  
Kolečka  [1]  
Lišta vertikální  [6]  
Podstavce    ...
Klasické  [10]  
Spojovací materiál  [2]  
Ventilace    ...
2 ventilátory  [2]  
4 ventilátory  [2]  
6 ventilátorů  [2]  
Příslušenství  [2]  
Vyvazovací žlaby    ...
Kovový kanál  [2]  
19" příslušenství    ...
DIN lišty  [3]  
Napájecí panely  [4]  
Osvětlovací jednotky  [1]  
Police    ...
Pevné police 1U  [18]  
Pevné police 2U  [8]  
Průchozí panely  [4]  
Ventilace    ...
Vyvazovací háčky  [9]  
Vyvazovací panely    ...
1U  [9]  
2U  [4]  
Zaslepovací panely    ...
1U  [2]  
2U  [2]  
3U  [2]  
4U  [2]  
6U  [2]  
Zemnící lišty  [1]  

[n] obsahuje n produků,    ... další podkategorie